Слідами гастролерів

Днями вийшло резонансне розслідування журналістів телеканалу "Україна" з приводу непублічних аспектів діяльності лідера "Руху нових сил", екс-президента Грузії та колишнього губернатора Одещини - Міхеїла Саакашвілі, пише сайт "5 копійок".
У даному спеціальному репортажі демонструються чисельні факти порушення правил дорожнього руху імровізованим "кортежем" пана Саакашвілі, який включає щонайменше дві доволі престижні автомобілі марок "Шкода СуперБ" і позашляховиу "Тойота".
Така зухвала поведінка на дорозі, перетинання "двійної суцільної", наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху - зайве свідчення того, яким "барчуком" і "павліном" насправді є Саакашвілі, що має неконтрольовану жагу до влади, лише вміло маніпулюючи оточенням, розповідаючи про те, що він не збирається будувати кар'єру ані у Парламенті, ані в Уряді.
На переконання політолога Володимира Цибулька, лідер "Рузу нових сил" відверто демонструє атрибути заможного життя, як-то оренда коштовної нерухомості, особиста охорона, елітний автотранспорт, які вцілому дають підстави вважати, що у розпорядженні Міхеїла Саакашвілі є статки у розмірі щонайменше "ста мільйонів".
"Саакашвілі тут веде паралельне життя. Достатньо забезпечене паралельне життя і ключове питання: хто сплачує (цей) банкет?" - наголошує політолог Олексій Якубін.
Інші деталі дивіться на відео.

"Подільський вісник"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар